Start  /  Nowości  /  Tonic II Ideal Standard

Tonic II Ideal Standard

Tonic II to coś więcej niż tylko pięknie zaprojektowana kolekcja produktów. Jest to seria stworzona z myślą o tym, by uczynić nasze życie łatwiejsze. Aby uczynić nasze łazienki bardziej przystępne i komfortowe, każdy produkt został starannie przemyślany.

Ceramika

Kolekcja Tonic II zawiera luksusowe produkty w różnych rozmiarach, pięknych proporcjach i elegancko wyprofilowanych liniach. Niezależnie od przestrzeni łazienki jaka dysponujesz, w Tonic II z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązania.

Meble

Meble Tonic II są doskonale przemyślane i pomagają odpowiednio uporządkować łazienkę. Stosownie do przestrzeni swojej łazienki, możesz wybierać wśród wielu elementów tak aby uzyskać idealny efekt.

Kąpiel

Dla tych którzy chcę się w łazience zrelaksować i zamoczyć, wanna jest bezwzględnie konieczna. W kolekcji Tonic II można znaleźć produkty pięknie dopasowane do różnych rozmiarów i kształtów pomieszczeń, od pięknych wanien wolnostojących wspaniale prezentujących się w punkcie centralnym łazienki, wanien w kształcie litery D, po typowe wanny prostokątne do standardowych rozwiązań w łazience.

Armatura

Tonic II ma w swojej kolekcji do zaproponowania również baterie i termostaty, które pozwalają nadać twojej łazience ostateczny, idealny kształt. Wyposażone w innowacyjne technologie i inne przydatne funkcje, baterie Tonic II są najlepszym dodatkiem do współczesnej łazienki.